fbpx

+420 606 030 181

info@sportpolicka.cz

Riegrova 24, Polička 572 01

O nás

PRIMA SPORT Polička (ŠVANDA PRIMA, s.r.o.) je kamenná rodinná prodejna zaměřena na prodej sportovního vybavení, oblečení a obuvi. V Poličce působíme již od roku 1999 a věříme, že jsme za tuto dobu získali mnoho spokojených zákazníků, kteří nás vyhledávají zejména pro kvalitní zboží a služby. V našem sortimentu najdete mnoho světových, ale i českých značek a jiných značek.

Dodavatele si vybíráme hlavně na základě referencí a
kvality materiálů i služeb a podmínek. Jsme malá prodejna a fungujeme zcela odlišně oproti velkým řetězcům a obchodům co se týče sortimentu a služeb. Snažíme se vyhovět každé poptávce či požadavku ke spokojenosti zákazníka. Na naši prodejně máme zkušené a proškolené kolegy, kteří mají za cíl pokrýt potřeby všech zákazníků, tak jak to v maximálně dokážeme. Pro naše zákazníky nabízíme věrnostní kartičky a program.

Naší vizí je nakupovat co nejvíce českých, evropských a udržitelných, eco, bio produktů. Zaměřit se na kvalitu před kvantitou. Mít co nejvíce znalostí o tom co prodáváme, kde produkt vzniká, za jakých podmínek, z jakých materiálů atd. Věříme, že i malý rodinný podnik má stále místo ve světě velkých gigantů a doufáme, že tuto atmosféru u nás vždy oceníte.
Těšíme se na Vás u nás.